Psycholodzy
W pracy korzystam z doświadczeń, które zdobywałam m. in. w centrum psychoterapii i wspierania rozwoju, poradni psychologiczno-pedagogicznej, w ośrodku wsparcia- zapobiegania przyczynom przestępczości i pomocy ofiarom przestępstw oraz fundacji wspierającej osoby dotknięte traumą.

Zuzanna Walczak
Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim i jestem w trakcie czteroletniego kursu psychoterapii psychodynamicznej w Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego i Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam studia z zakresu psychodiagnostyki i psychologii transportu na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Stale poszerzam swoje kompetencje poprzez udział w kursach i szkoleniach.
Doświadczenie w udzielaniu pomocy psychologicznej zdobywałam podczas pracy w poradni psychologicznej oraz na stażu w Ośrodku MONAR, gdzie prowadziłam konsultacje indywidualne i psychoedukację. Ponadto pracuję z dorosłymi ze spektrum autyzmu oraz niepełnosprawnością sprzężoną w Środowiskowym Domu Samopomocy w Łodzi, gdzie w oparciu o indywidualne poradnictwo oraz zajęcia warsztatowe pomagam uczestnikom poprawić ich poziom funkcjonowania oraz usamodzielnić się.
W swojej pracy dopasowuję podejście i wykorzystywane oddziaływania indywidualnie do każdego klienta. Nadrzędnym celem jest dla mnie zapewnienie klientom poczucia akceptacji i zrozumienia.
Pomagam osobom, które: chciałyby lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i zachowania. Zmagają się ze stresem i chcą budować swoją odporność psychiczną. Doświadczają pogorszenia nastroju lub lęku. Mają trudności w obszarze relacji z innymi. Chciałyby rozwijać swoje zasoby, takie jak poczucie własnej wartości, asertywność, świadomość własnych potrzeb. Mają trudności w przystosowaniu się do zmian życiowych lub doświadczają kryzysu. Doświadczają trudności w organizacji czasu lub wypełnianiu obowiązków zawodowych. Potrzebują diagnozy w zakresie temperamentu, osobowości, inteligencji i sprawności poznawczej.
.jpeg)
Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim oraz seksuologię praktyczną na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu, która koncentruje się na pozytywnym podejściu do seksualności człowieka i ujmuje ją w sposób dostosowany do zmieniających się norm. Wierzę, że pozytywne podejście do seksualności jest kluczem do uzyskania satysfakcjonującej relacji z innymi ludźmi oraz samym sobą. Ukończyłam również podstawowy kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) w szkole CTSR. Aktualnie poszerzam swój zakres kompetencji w 4-letniej szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej (CBT) w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez regularne uczestnictwo w warsztatach, szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Weronika Czajka
Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku psychologia o specjalności psychologia zdrowia i kliniczna oraz uczestniczką czteroletniego akredytowanego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyłam certyfikowane szkolenie z zakresu Prowadzenia treningu umiejętności społecznych. Doświadczenie zdobywałam na warsztatach terapii zajęciowej, w przedszkolu terapeutycznym, szkole specjalnej przysposabiającej do pracy oraz oddziale psychiatrycznym dla młodzieży. Posiadam uprawnienia pedagogiczne. Moją pracę poddaję systematycznej superwizji. Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i warsztatach.
Pomagam osobom, które doświadczają:
Kryzysów emocjonalnych
Trudności w radzeniu sobie ze stresem
Spadku motywacji
Niskiego poczucia własnej wartości
Nasilonego lęku, niepokoju
Obniżonego nastroju
Zmiennych nastrojów
Depresji
Trudności w relacjach międzyludzkich
Trudności w radzeniu sobie z życiowymi zmianami
Poszukują możliwości rozwoju osobistego
W swojej pracy skupiam się na empatycznym rozumieniu trudności klienta oraz wsparciu w ich rozwiązywaniu. Bardzo ważne jest dla mnie zbudowanie relacji opartej na zaufaniu, szacunku i życzliwości.
.jpeg)
Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie.
Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyłam również podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia. Regularnie podnoszę swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Aktualnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu psychotraumatologii w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii.
Doświadczenie w zawodzie psychologa zdobywałam pracując m.in. w szkole, w obszarze pomocy społecznej oraz w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Pracuję z osobami dorosłymi. Pomagam osobom, które doświadczają zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, poczucia niskiej wartości, trudności w radzeniu sobie ze stresem lub przechodzą przez różnego rodzaju kryzysy życiowe.
Pracuję w nurcie psychoterapii integracyjnej, która łączy różne podejścia terapeutyczne oraz metody pracy. Pozwala mi to jak najlepiej dopasować metody i techniki terapeutyczne do indywidualnych potrzeb Pacjenta. W pracy najbardziej cenię sobie autentyczny kontakt z drugą osobą. Wierzę, że bliska relacja terapeutyczna oparta na poczuciu bezpieczeństwa, wzajemnego zaufania i akceptacji stanowi podstawę efektywnej terapii. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Jestem psychologiem oraz absolwentką studiów podyplomowych z zakresu Seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Rozpoczęłam również czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT) w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie.
W mojej pracy koncentruję się na psychoedukacji i wsparciu osób zmagających się z trudnościami w codziennym funkcjonowaniu, obniżonym nastrojem, lękiem, niską samooceną i negatywnymi myślami na swój temat, doświadczających problemów w sferze seksualnej oraz pragnących poprawić jakość swojego funkcjonowania i relacji z innymi.
Specjalizuję się również w pracy z dziećmi i młodzieżą, przeżywającymi kryzysy rozwojowe, problemy szkolne i rodzinne, brak motywacji i energii oraz mającymi trudności z akceptacją siebie. Pomagam również rodzicom w budowaniu pozytywnych relacji ze swoimi dziećmi.
Pomagam osobom zmagającym się z:
Zaburzeniami lękowymi;
Zachowania agresywnymi i samookaleczeniami;
Zaburzeniami emocjonalnymi;
Zaburzeniami nastroju;
Trudnościami z komunikacją i nawiązywaniem relacji społecznych;
Niskim poczuciem własnej wartości;
Trudnościami edukacyjnymi, obniżoną motywacją, brakiem energii;
Przemocą rówieśniczą;
Brakiem akceptacji;
Zaburzeniami rozwojowymi;
Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. pracując z dziećmi, młodzieżą i rodzicami w szkołach podstawowych i licealnych, w Stowarzyszeniu "Dla rodziny" udzielając pomocy psychologicznej osobom dorosłym, które przeżywały kryzysy życiowe i zmagały się z poczuciem samotności, w Fundacji JiM, w której pracowałam z osobami ze spektrum autyzmu i ich rodzinami oraz na Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Centralnego Szpitala Klinicznego.
Udzielam pomocy osobom dorosłym oraz dzieciom i młodzieży, którzy poszukują rozwiązania swoich problemów. Prowadząc konsultację i poradnictwo psychologiczne oraz seksuologiczne korzystam z technik terapii poznawczo-behawioralnej oraz założeń psychologii i seksuologii pozytywnej. Szczególnie dużo satysfakcji sprawia mi współtowarzyszenie w odkrywaniu zasobów moich klientów i nauce nowych umiejętności społecznych i emocjonalnych.
W gabinecie najważniejsze jest dla mnie zagwarantowanie bezpiecznej przestrzeni, w której można odnaleźć szacunek, tolerancję i akceptację dla każdej trudności, pozbawionej uczucia "bycia ocenianym".
Marta Bułacińska
Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim, specjalność Psychologia zdrowia i kliniczna. Jestem w trakcie studiów podyplomowych z Diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Wiedzę praktyczną zdobywam na stażu w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na oddziale Diagnostyczno-obserwacyjnym oraz Zaburzeń afektywnych.
W trakcie studiów, mając możliwość współpracowania z prywatnym gabinetem psychoterapeutycznym, zainteresowałam się pracą z pacjentem indywidualnym. Od tej pory z zaangażowaniem pogłębiam swoją wiedzę i stale poszerzam kompetencje, m. in. poprzez studia podyplomowe oraz udział w konferencjach i wykładach. W pracy kieruje się przekonaniem, że dobra diagnoza jest kluczem do skutecznej terapii.
Troszczę się o to, aby pacjent w trakcie spotkań ze mną czuł się bezpiecznie, a z gabinetu wyszedł z poczuciem bycia zrozumianym i wspieranym.
.jpeg)
Justyna Czajka-Ostry
Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku psychologia zdrowia i kliniczna. Zdobywałam wiedzę podczas półrocznych stypendiów zagranicznych: na Uniwersytecie Macedońskim w Salonikach oraz Uniwersytecie w Walencji. Jestem uczestniczką czteroletniego akredytowanego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie, przygotowującego do Certyfikacji Psychoterapeuty PTTPB. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Jestem certyfikowanym trenerem umiejętności społecznych, posiadam także uprawnienia pedagogiczne. Swoją wiedzę psychologiczną i terapeutyczną poszerzam na licznych szkoleniach i kursach. W pracy koncentruję się na indywidualnym podejściu do klienta, tworzeniu bezpiecznej i empatycznej relacji terapeutycznej bazującej na zasadach tolerancji, akceptacji i szacunku.
Pomagam osobom zmagającym się z:
zaburzeniami lękowymi
zaburzeniami nastroju
trudnościami w zakresie radzenia sobie ze stresem
obniżoną motywacją
kryzysami życiowymi
trudnościami w relacjach międzyludzkich i w zakresie umiejętności społecznych
niskim poczuciem własnej wartości
Dodatkowo oferuję wsparcie dzieciom zmagającymi się z wyzwaniami rozwojowymi, trudnościami ze sfery emocjonalno-społecznej, problemami szkolnymi, rodzinnymi, doświadczającymi silnego lęku i obniżonego nastroju. Oferuję pomoc psychoedukacyjną dla rodziców. Pracę poddaję systematycznej superwizji.

Sylwia Gece
Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich o kierunku psychologia w Łodzi. Ukończyłam szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowań (RTZ), jestem w trakcie szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), Trening kontrolowania złości i emocji trudnych oraz Treningu Umiejętności Społecznych (TUS). Stale poszerzam swoje kompetencje. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w oświacie, pracowałam z dorosłymi i dziećmi.
Zapraszam osoby dorosłe mające problem z
- Asertywnością
- Niskim poczuciem własnej wartości
- Trudności w radzeniu sobie ze stresem
- Trudności w relacjach międzyludzkich
- Radzenie sobie ze złością i emocjami trudnymi
- Problemy dnia codziennego
W swojej pracy podchodzę do każdego klienta indywidualnie, tworzyć atmosferę wzajemnego rozumienia, braku oceniania, dając przestrzeń do przeżywania każdej emocji i pomoc w akceptacji tego co aktualnie przeżywa klient.

Dzień dobry. Nazywam się Agnieszka Marczyńska - Wdówik. Za mną 26 lat doświadczenia zawodowego. Jestem psychologiem klinicznym i psychoterapeutką. Szlify zawodowe, kliniczne, terapeutyczne i naukowe zdobywałam w Klinice Ostrych Zatruć Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi, w dziennym oddziale psychiatrycznym i poradni zdrowia psychicznego, oddziale neurologii, rehabilitacji neurologicznej i innych oddziałach somatycznych w Wojewódzkim Szpitalu poza Łodzią. Uczyłam się prawie 5 lat w szkole psychoterapeutycznej BSFT / TSR u pionierów metody w Łodzi. Prowadziłam prywatną praktykę, w ramach której współpracowałam jako biegła dla Sądu Okręgowego w Łodzi, psycholog w poradni i gabinecie. Mam doświadczenie w pracy z dorosłymi, młodzieżą, dziećmi m.in. przesłuchiwanymi w tzw. błękitnym pokoju. Pracuję długo i zyskałam jasność, że chcę i powinnam tę pracę kontynuować. Prywatnie jestem mamą 20-letniej studentki, szczęśliwą żoną, pasjonatką zwierząt, literatury, medycyny, muzyki i motoryzacji. Zapraszam do współpracy.
